Informacje na temat okresu wakacyjnego

W związku z wieloma pytaniami rodziców dotyczącymi okresu wakacyjnego przypominamy
i wyjaśniamy:
1. Rozliczenie pobytu wszystkich dzieci w przedszkolu za czerwiec będzie naliczone w lipcu i opublikowane na panelu rodzica w programie iPrzedszkole do 10.07.2019 r.

2. W okresie wakacyjnym nie płacicie Państwo należności za radę rodziców.

3. Rodzice, którzy zapisali dziecko na lipiec do Przedszkola nr 29, udają się z dziećmi do placówki zastępczej – Przedszkola nr 35, ul. Płk. Dąbka 167. Rozliczacie się Państwo z Przedszkolem nr 29. Numery kont znajdują się na wypełnionych przez rodziców deklaracjach wakacyjnych. Otrzymacie je Państwo do zwrotu z chwilą zgłoszenia się do Przedszkola nr 35.
Płatność do 15.07. Należności za pobyt i wyżywienie zostaną pobrane z góry. Zwroty za niewykorzystany czas pobytu i posiłki zostaną rozliczone na koniec miesiąca.

4. Rodzice, którzy zapisali dziecko na sierpień do naszego przedszkola, zgłaszają się do placówki zastępczej – Przedszkola nr 47, ul. Maciejewicza 9. Rozliczacie się Państwo z naszym przedszkolem. Płatności tak, jak zawsze - pobyt dziecka za sierpień płatny we wrześniu, wyżywienie za sierpień płatne z góry w sierpniu.

5. Za dzieci, które nie będą chodziły do przedszkola w lipcu i sierpniu płacicie Państwo za pobyt czerwcowy na początku lipca.

6. W okresie wakacyjnym do rozliczania czasu pobytu będą służyły rejestry papierowe, gdyż oba przedszkola nie są wyposażone w czytniki obsługujące karty programu iPrzedszkole.