ORGANIZACJA PRACY PRZEDSZKOLA W OKRESIE WAKACYJNYM

Szanowni Państwo,

w związku z planowaną w okresie wakacyjnym modernizacją podłóg we wszystkich salach przedszkolnych informuję, że placówka nasza będzie zamknięta w lipcu i sierpniu br. W takiej samej sytuacji znajduje się Przedszkole nr 29, które przyjmuje nasze dzieci w okresie wakacyjnym.

W związku z tym, dzieci z Przedszkola 29 w lipcu br. będą przeniesione do Przedszkola nr 18 przy ul. Krawieckiej 35.

Natomiast dzieci z Przedszkola nr 48 w sierpniu br. będą przeniesione do Przedszkola nr 47 przy ul. Maciejewicza 9.

OKRES URLOPOWY PRZEDSZKOLA NR 48 - LIPIEC 2019

1.Rodzice dzieci z Przedszkola nr 48, którzy nie mogą zapewnić opieki swoim dzieciom w lipcu br. zapisują się u dyrektora lub wicedyrektora Przedszkola nr 48 w terminie do 14 czerwca br.

2.Ze względu ograniczone warunki lokalowe Przedszkola nr 18 prowadzone będą zapisy do 25 dzieci.

PRACA WAKACYJNA PRZEDSZKOLA NR 48 – SIERPIEŃ 2019

1.Dzieci z Przedszkola nr 48 uczęszczają do Przedszkola nr 47 przy ul. Maciejewicza 9.

W związku z powyższym zwracam się z uprzejmą prośbą o rozważne zaplanowanie okresu wakacji dla Państwa dzieci, ponieważ zarówno Przedszkole nr 18, jak i Przedszkole nr 47 nie posiada takich warunków lokalowych jak nasze przedszkole (mniejsza liczba i powierzchnia sal).