Koncert patriotyczny w Kinoteatrze \\

Jesteśmy Polką i Polakiem
Dziewczynką fajną i chłopakiem
Kochamy Polskę z całych sił,
Chcemy byś również kochał ją i ty i ty.

Koncert patriotyczny pt. "Kto Ty jesteś? Polak mały!" już za nami!"

W repertuarze związanym z historycznymi momentami naszego kraju wystąpiły dzieci z Przedszkola nr 11 "Pod Kasztanami", Przedszkola nr 35 "Pod Żaglami", Przedszkola nr 43 "Jantarek" i Przedszkola nr 48 "Morska Przygoda".
Wszystkie dzieci zaprezentowały się wspaniale udowadniając, że przedszkolaki posiadają niezwykły potencjał i uzdolnienia.

Naszą placówkę reprezentowała grupa "Muszelek", która m.in. zaśpiewała piosenkę pt. "Ułani, ułani" oraz zatańczyła mazura.

Dzieci do występu przygotowały nauczycielki: Pani Joanna Kurek i Pani Katarzyna Jamrot.
Stroje ułańskie i sukienki dla dziewczynek uszyły i przygotowały Pani Katarzyna Gardocka i Pani Krystyna Żurańska.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację koncertu, rodzicom za pomoc, ale przede dzieciom, których występ dostarczył nam wielu wzruszeń. Ale także był niezapomnianą, prawdziwą lekcją patriotyzmu.

Zdjęcia z uroczystości obejrzeć można na portalu MłodaGdynia.pl