Dzień Edukacji Narodowej

"Dziecko, to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystywać swoją naturalną pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł, aby motywować innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania i działania.

Nauczyciel, to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystywać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowywania rzadkiej umiejętności inspirowania dziecka do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania i działania."

Dziękujemy serdecznie dzieciom i rodzicom za wszystkie dowody sympatii i uznania dla naszej pracy. Takie, piękne chwile, motywują nas jeszcze bardziej i dają głębokie przekonanie o wartości działań podejmowanych na rzecz najmłodszych.

Dziękujemy Radzie Rodziców z piękne kwiaty i życzenia.

Z okazji DEN, w sposób szczególny, nagrodzeni i wyróżnieni zostali następujący pracownicy Przedszkola nr 48 "Morska Przygoda":

Nagrodą Pomorskiego Kuratora Oświaty

Pani Wiesława Sośnierz-nauczycielka grupy "Delfinków"
Pani Joanna Kurek - nauczycielka grupy "Muszelek"

Nagrodą Dyrektora Przedszkola nr 48 "Morska Przygoda"

Pani Jolanta Kruk - nauczycielka grupy "Rybek"
Pani Katarzyna Jamrot - nauczycielka grupy "Muszelek"
Pani Marzena Karczewska - pracownik obsługi, grupa "Delfinków"
Pani Izabela Ochęduszko- intendentka
Pan Józef Zajda - konserwator