Weronika Sherborne dla przedszkolaków

Szanowni Państwo,
w związku z Państwa prężną działalnością na rzecz rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym, pragniemy Państwa powiadomić o
organizowanych przez Zespół Placówek Specjalistycznych w Gdyni, bezpłatnych zajęciach dla dzieci i rodziców - „Rośnie – My!”.
Są to cotygodniowe jednogodzinne zajęcia, na które zapraszamy opiekunów wraz z dziećmi, mają one na celu wspieranie i wzmacnianie więzi rodzica/opiekuna z dzieckiem.
Prowadzone są metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, przez psycholog - Janinę Nowak.

Będę niezwykle wdzięczna za przekazanie informacji o zajęciach osobom zainteresowanym, w razie jakikolwiek pytań proszę o telefon na numer 664 33 66, wew. 26.
Pozwoliłam sobie załączyć ulotkę dla osób zainteresowanych opiekunów, by można było bliżej zapoznać się z ofertą zajęć.

Z uszanowaniem,
Janina Nowak,

Psycholog, Dział Animacji Środowiskowej
Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi