Jadłospis dekadowy 23,04,2018 - 04,05,2018 r.

Jadłospis dekadowy 23,04,2018 - 04,05,2018 r.

Postprzez alicja_smolik » Pon Wrz 25, 2017 7:07 am

23,04.2018 Poniedziałek
Śniadanie
Bułka pszenna z masłem z filetem z kurczaka oraz miód akacjowy z Kaszubskiej Pasieki, do wyboru rukola i pomidor, kawa zbożowa herbata owocowa

Odrobinek witaminek
Rzodkiewka

Obiad
Kotlety ziemniaczane podane z sosem pieczarkowym oraz fasolka szparagowa na parze, kompot porzeczkowy, zupa jarzynowa z ryżem i koperkiem

Podwieczorek
Jogurt Polski Bakoma, chałka z masłem, herbata
Alergeny:1,3,7,8,9,10,11

24,04,2018 Wtorek
Śniadanie
Pieczywo mieszane z masłem z pasztetem Dworskim z ogórkiem kiszonym, zupa mleczna z musli „Morska Przygoda”- wyrób własny, herbata

Odrobinek witaminek
Melon

Obiad
Gulasz drobiowy z warzywami, kasza pęczak, sałatka wiosenna z oliwą z pestek winogron, woda z cytryną, zupa barszcz czerwony

Podwieczorek
Ciastka zbożowe, banan, chrupki, herbata rumiankowa
Alergeny: 1,3,5,6,7,8,9,10,11

25,04,2017 Środa
Śniadanie
Bułka grahamka z masłem z pastą z makreli wędzonej z ogórkiem kiszonym i szczypiorkiem – wyrób własny oraz serek śmietankowy, pomidor do wyboru, kakao na mleku, herbata

Odrobinek witaminek
Słonecznik, rodzynki, orzech włoski

Obiad
Spaghetti Bolognese z włoskimi świeżymi ziołami, kisiel wiśniowy do picia, zupa kapuśniaczek z wędzonką

Podwieczorek
Kaszka manna z musem truskawkowym, wafelki kukurydziane, herbata

Alergeny:1,2,3,5,6,7,8,9,10,11

26,04,2018 Czwartek
Śniadanie:
Chleb orkiszowy z masłem z pastą szynkową ze szczypiorkiem – wyrób własny, pomidor i rukola do wyboru, zupa mleczna z kaszką manną, herbata miętowa

Odrobinek witaminek
Jabłko

Obiad
Schab pieczony w sosie własnym, kasza bulgur, brokuł z bułeczką tartą, pomidorek cherry, kompot truskawkowy, żurek z białą kiełbaską

Podwieczorek
Rogal z masłem z żółtym serem, jogurt pitny Actimel

27,04,2018 Piątek
Śniadanie:
Bułka z nasionami z masłem, Zrazówka „OdWędzarza” oraz miód lipowy z Kaszubskiej Pasieki, pomidor i szczypiorek do wyboru, kawa na mleku, herbata owocowa

Odrobinek witaminek
Banan

Obiad
Kotlet z dorsza, warzywa po grecku, ziemniaki z koperkiem, surówka z kapusty kiszonej, kisiel truskawkowy do picia, zupa z soczewicy krem z grzanką ziołową

Podwieczorek
Bułka paryska z masłem, dżem jagodowy, marchewka, herbata

Alergeny:1,2,3,4,5,6,7,8,,9,10,11,12

30.04.2018
Śniadanie:
Pieczywo mieszane z masłem z kiełbaską Żywiecką z rzodkiewką i rukolą, kawa zbożowa, herbata

Odrobina witamin:
Pomarańcza

Obiad:
Łazanki z kapustą i kiełbaską w sosie pomidorowym, kisiel brzoskwiniowy do picia, zupa marchewkowa krem z dodatkiem prażonych migdałów

Podwieczorek:
Chlebek pszenny z makiem z masłem, miód leśny z Kaszubskiej Pasieki do wyboru, jabłko, herbata owocowa

01.05.2018 Wtorek 1 MAJA DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH
Śniadanie:

Odrobina witamin:

Obiad:

Podwieczorek:

02.05.2018 Środa
Śniadanie:
Pieczywo mieszane z masłem z pastą szynkową ze szczypiorkiem – wyrób własny, do wyboru pomidor, kawa zbożowa, herbata miętowa

Odrobina witamin:
Marchewka

Obiad:
Ryż zapiekany z jabłkiem i cynamonem, podany z jogurtem naturalnym słodzonym miodem, kisiel truskawkowy do picia, zupa pomidorowa z makaronem

Podwieczorek:
Chlebek graham z masłem, powidła śliwkowe do wyboru, pomarańcza, herbata

03.03.2018 Czwartek 3 MAJA DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH
Śniadanie:
Odrobina witamin:
Obiad:
Podwieczorek:

04.05.2018 Piątek
Śniadanie:
Pieczywo mieszane z masłem z żółtym serem z ogórkiem kiszonym, do wyboru pomidor i szczypiorek, kawa zbożowa, herbata owocowa

Odrobina witaminek:
Jabłko

Obiad:
Makaron z sosem truskawkowo- śmietanowym, kisiel wiśniowy do picia, zupa ziemniaczana z cebulką, czosnkiem i boczkiem wędzonym

Podwieczorek:
Ciastko zbożowe, wafelki kukurydziane, herbata

Alergeny występujące w posiłkach:

1. Zboża zawierające gluten
2. Skorupiaki i produkty pochodne
3. Jaja i produkty pochodne
4. Ryby i produkty pochodne
5. Orzeszki ziemne (arachidowe)
6. Soja i produkty pochodne
7. Mleko i produkty pochodne
8. Orzechy
9. Seler i produkty pochodne
10. Gorczyca i produkty pochodne
11. Nasiona sezamu i produkty pochodne
12. Dwutlenek siarki
13. Łubin
14. Mięczaki*
alicja_smolik

Dołączenie: Śro Wrz 30, 2009 7:00 pm

Powróć do JADŁOSPIS

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość